KONST / Litografier / Färglitografi 16107041
*
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 20:44:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 14:35:06
1
100 kr
1/4 20:35:33
2
150 kr
1/4 20:37:38
1
200 kr
1/4 20:39:20
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
*
Thage Nordholm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
nr 1610 7041
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 145/250. Färglitografi. Bladets mått: 45x56cm, oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 14:35:06 | 1 | 100 kr |
1/4 20:35:33 | 2 | 150 kr |
1/4 20:37:38 | 1 | 200 kr |
1/4 20:39:20 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige thage nordholm
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35